Vraj môj diár zíva prázdnotou! ?

Iné, napísané 7. Júla 2017
208
0
1
Čím nakŕmiť diár? :) Myslím si, že je to studňa, ktorá potrebuje vodu. Takže čaká na nebo -
lebo dodáavť vodu studni človek nedokáže. Ale diár sa dá zaplniť  - ak nám vychladne čaj, alebo zostane čiernejší ako čierny :)
Diár čaká a bliká červenou. Neprechádzajte na červenú:) V mysli sa všetko mení , točí, opravuje, napravuje - farby jej pomáhajú. Kto vymyslel farby?
Ako by sme prechádzali "na zelenú" a nie "na červenú"? Prečo je červená "agresívnejšia" ? Nie je ... Na obrazoch sú to "silné" farby. Červená, aj zelená. Nepoužívať "v čistej forme"! 
A predsa v prírode je "čisto" zelená aj "čisto" červená. Mali by sme ich "stlmiť", aby nás nevyrušovali. Záleží od našej mysle. Či "znesie" aj  niečo, čo nie je namiešané. Ale "namiešať " správne farby je zasa umenie. Je to večná dilema a je to výber farieb. Je  to sloboda. Je to krásne, pretože si môžeme vybrať. Môžeme si vybrať a tým aj ovplyvňovať. Chcem to takto! Je to dobré?
Musím sa smiať, pretože Ľ.Fulla mal obľúbenú farbu červenú a teraz čítam Maneta, jeho moderná Olympia znamenala škandál. Obidvom trvalo dlho, kým presvedčili, že sú samými sebou a že to chcú namaľovať "práve takto"... Jaj, môj čajík - je čierny a veľmi silný. S čiernou opatrne! :)))))
 
 
 
 
GALÉRIA OBRÁZKOV K ČLÁNKU
Kľúčové slová
mne sa javí takto
Umelec
  AURA 7.96