Michal.Papanek
AURA 6.11
Umelec, 62 diel, od 22. Mája 2012
Ahoj. Dobré ráno.
Narodil som sa v roku 1980 v Bratislave.

Ukončil som priemyslovku v odbore dizajn. Neskôr som študoval na VŠMU v Bratislave divadelný manažment. V ňom som sa ale nenašiel, pretože od ranného detstva som mal oveľa bližšie k výtvarnému umeniu. Už vtedy som si uvedomoval jeho značný vplyv a intenzívny zásah na moje svojské vnímanie okolia a vlastného života. Silná túžba robiť to, čo ma baví a naplniť tým vlastnú realitu sa s odstupom času stáva skutočnejšou.

Tvorím štetcami, špachtlou a pomôckami širokej škály na dotváranie detailov od reliéfnych pást po štrukturované podklady. Snažím sa zakomponovať materíály, ktoré vnímam s v celistvosti s projektom diela. Spoznávam čaro nových druhov metalického a neónového akrylu. Prinášam obrazom vlastný pohľad na moje vnútro a zároveň skúmam koexistencie farieb a ich flexibilitu na ohraničenom plátne.

V niektorých dielach nájdete skryté odkazy či posolstvá. V iných zas jednoduchosť fenoménu chvíle, pri ktorej bolo dielo vytvorené. Námety na obrazy sú rôznorodé. Tvorím pre ľudí a ich pocity, ktoré prenášam na plátno aj podľa ich požiadaviek. Plátno, múza a môj vzťah k umeniu je mojím poslaním a živím sa ním už 10 rokov.

V súčastnosti mám za sebou sériu výstav a posúvam sa v každej oblasti tvorby. Od väčších priestorov ateliéru cez intenzívne vnímanie nových podnetov a predaj v zahraničí ( ČR, Nemencko, USA ).

Cieľom do budúcnosti je, aby sa moje obrazy stali pre mojich klientov zároveň aj finančnou investíciou.
 
 
VIZITKA
Michal Papánek
Kukučínova 8
Bratislava
83103
tel.: 0904399113
ŠTATISTIKA, PREHĽAD
62
DIEL V PREZENTÁCII
59 diel bolo už hodnotených
spolu získali celkom 2716 bodov
celkom hodnotilo 60 ľudí
41 ľuďom sa páči 46 diel
1
KATEGÓRIA