Rabekka
AURA 4.05
Umelec, 31 diel, od 12. Októbra 2017
Ahoj. Dobrý deň.
 No... ako začať... Odkedy som udržala v ruke ceruzku, začala som čmárať po všetkom čo mi prišlo pod ruku (steny, knihy, všetko), pokračovalo to modelovaním dinosaurov v škôlke a kreslením ľudí s modrými hlavami (ako mi rada pripomína jedna kamarátka), neskôr nasledovali rôzne modelárske a výtvarné krúžky (boli aj športové, ale ja som radšej kreslila než sa naháňala za loptou), a po stenách som aj naďalej čmárala. :)
 Neskôr zo mňa učiteľky šaleli, lebo som mala viac čmáraníc než poznámok po zošitoch, a pokročila som na kreslenie po spolužiakoch fixkou (na strednej škole už hennou). Všetko nakoniec toto prežili v zdraví aj učiteľky, aj rodičia a dokonca aj ja. :)
 Kreslila som väčšinou fixkami, farbičkami, ceruzkami, vodovkami, temperkami a po strednej škole som to všetko doplnila ešte aj o tetovací strojček (absolvovala som seriózny kurz s certifikátom) a o digitálnu formu (photoshop, illustrator a skúšam aj ďalšie programy). 
 Jedného dňa mi to nestačilo, a keď som sa zobudila , hneď som začala maľovať tetovacími farbami na stenu (držia dobre a už to neboli čmáranice), a pomalovala som takto už niekoľko domácnosti (u rodičov už nebolo miesto). V podnájme som si to nemohla dovoliť a tak mi rodičia kúpili plátna a akrylovky. A odvtedy skúšam čo to dá, a ešte ma to neomrzelo. :)
 To čo maľujem sa nemusí páčiť každému, nemáme totiž všetci v hlave len krajinky, kvetinky a pod. Niektoré sú temnejšie, niektoré veselšie. Nemám určený presný štýl, takže sa môže stať že dnes to budú len cákance na plátne a zajtra jednorožce na lúke.
 Nikto učený z neba nepadol, a to platí aj o umení. Každým dňom sa človek zdokonaluje a ja nie som výnimka. Riadim sa heslom: 5% talentu a 95% driny. 
VIZITKA
ŠTATISTIKA, PREHĽAD
31
DIEL V PREZENTÁCII
20 diel bolo už hodnotených
spolu získali celkom 569 bodov
celkom hodnotilo 17 ľudí
15 ľuďom sa páči 20 diel
1
KATEGÓRIA