arrow_upward

NÁPOVEDA

MINCE

Mince su virtuálnou menou portálu predajdielo.sk, ktorú užívatelia môžu využívať na zviditeľnenie svojej tvorby. Pre tento účel slúži niekoľko funkcií, ako napríklad UPovanie diela, alebo nominácia diela do vitrínky. Viac informácii a popis k aktuálne dostupným funkciám určeným k zviditeľneniu tvorby nájdete v časti Nástroje.
Prvý spôsob je takzvané dobitie účtu mincami pomocou SMS kódu, ktorý získate odoslaním jednoduchej SMS správy. Prihláste sa k Vášmu účtu a v Paneli užívateľa kliknite na položke Kúpiť mince. Na obrazovke sa zobrazia tri varianty v rôznych cenových výškach. Zvoľte takú, ktorá Vám vyhovuje najviac a odošlite príslušnu SMS frázu uvedenú pod cenou na nižššie zobrazené číslo. Za krátky okamžik Vám bude doručená spätná SMS správa, ktorá bude obsahovať Váš jedinečný SMS kód. Kliknite na tlačítko SMSka je odoslaná, mám SMS kód v spodnej časti obrazovky. Zobrazí sa jednoduchý formulár s jedným políčkom do ktorého prepíšte Váš SMS kód z doručenej SMS správy. Kliknite na tlačítko Prijať SMS kód. Stav Vašich mincí bude okamžite navýšený podľa toho, akú variantu ste predtým zvolili. Hotovo! Vaše mince môžete začať využívať ihneď.
Druhý spôsob je ten, že iný užívateľ, ale aj návštevník portálu sám Vašu tvorbu dobrovoľne podporí. Viac informácií nájdete v časti Podporenie tvorby.
This script took 0.047455072402954 to execute.