arrow_upward

NÁPOVEDA

NOVÁ KOLEKCIA A ÚPRAVA

Našli ste diela, ktoré si myslíte, že sú tématicky podobné, farebne zladené, alebo sa k sebe hodia iným, svojským spôsobom? Zlúčte tieto diela do vlastnej samostatnej kolekcie! Kolekcia môže obsahovať ľubovoľné diela z ľubovoľného počtu sekcii. Podmienkou je, aby mal autor pri svojom diele nastavené, že dielo môže byť používané inými užívateľmi. Môžete teda vytvoriť kolekciu, ktorá bude obsahovať obrazy, tiež kresby ale aj diela zo sekcie kreatívna tvorba. Napríklad tričko s rovnakým motívom ako maľba.
Ako vytvoríte novú kolekciu?
Prihláste sa na svoj aktívny účet. Vyvolajte kliknutím panel používateľa v hornej časti a kliknite na položku Vytvoriť novú kolekciu. Vyplnenie formulára, ktorý sa zobrazí na obrazovke nie je nutné bližšie opisovať, pretože je jednoduchý a jasný. Jeho najdôležitejšiou časťou pri ktorej je ale nutné sa pozastaviť, je vkladanie diel do kolekcie. Pre vloženie diela do kolekcie potrebujete, aspoň v tejto chvíli je tomu tak, poznať názov diela, prípadne jeho autora. Diela do kolekcie vkladáte napísaním názvu diela ručne. Odporúčame Vám prečítať aj text, ktorý je uvedený vedľa bloku Diela v kolekcii na pravej strane ako nápoveda ku konkrétnemu políčku formulára a ktorý dostatočne vysvetľuje ako sa diela do kolekcie vkladajú.
Minimálny počet diel, ktoré musíte do kolekcie celkom určite vložiť, je 6. Diela v kolekcii môžete ľubovoľne medzi sebou presúvať, čím im zároveň aj určujete v akom poradí sa budú v kolekcii zobrazovať.
Ak Vám systém pri vkladaní do kolekcie hľadané dielo neponúkne a viete, že toto dielo sa v katalógu zobrazuje, znamená to, že autor diela nedovoľuje, aby iní užívatelia mohli jeho dielo takto používať. Je to štandartná funkcionalita a nejedná sa o chybu.
Úprava kolekcie
Vaše existujúce kolekcie môžete kedykoľvek podľa potreby upraviť. V zozname Vašich kolekcií nájdite tú, ktoru si želáte upraviť. Pri každej Vašej kolekcii je dostupný prvok reprezentovaný symbolom    , ktorý slúži na vyvolanie ponuky pre správu kolekcie. Zvoľte položku Upraviť kolekciu.
This script took 0.025613069534302 to execute.