arrow_upward

NÁPOVEDA

OBDIVOVANIE TVORBY

Každý užívateľ môže získavať na základe svojej tvorby, jej kvality obdivovateľov. Naopak, ak sa Vám páči tvorba iného autora, môžete sa stať obdivovateľom jeho tvorby Vy. Obdivovanie tvorby potom znamená, že uzátvarate medzi sebou a inými určitý druh priateľstva. Takéto priateľstvo zo sebou prináša určité výhody. Ak Vašu tvorbu niekto obdivuje, vždy bude okamžite informovaný o Vašom pôsobení v rámci systému predajdielo.sk. Znamená to napríklad to, že akonáhle pridáte do svojej prezentácie nové dielo, alebo napíšete nový článok či vytvoríte kolekciu, každý Váš aktívny obdivovateľ bude o tejto skutočnosti informovaný. Samozrejme to pracuje aj opačným smerom, kde ste Vy informovaný o činnostiach ľudí, ktorých obdivujete. Obdivovateľ bude informovaný dvoma spôsobmi. Prostredníctvom oznámenia po prihlásení k účtu a tiež e-mailovou správou. Dodatočné nastavenia pre odosielanie týchto informací na e-mail je možné vykonať v správe účtu pod Súkromie a Všetko od tých, ktorých obdivujete.
Obdivovať tvorbu iného užívateľa môžete začať jednoducho tak, že kliknete na tlačítko Obdivovatelia, ktoré je dostupné na podstránke profilu každého užívateľa. Ak sa úspešne stanete obdivovateľom, tlačítko zmení farbu a text na obdivujete. Zároveň budete presmerovaný na podstránku zo zoznamom všetkých obdivovateľov tohoto užívateľa.
Obdivovanie tvorby môžete aj ukončiť. Opätovným kliknutím na rovnakom tlačítku na ktorom ste klikli, keď sa obdivovateľom stať chceli.
Zoznam Vašich obdivovateľov si môžete prezerať výberom položky Obdivovatelia z hlavnej ponuky na podstránke Vašej prezentácie. Tento zoznam je viditeľný pre všetkých, preto si môžete aj Vy prezerať obdivovateľov tvorby pri iných užívateľoch.
This script took 0.028001070022583 to execute.