arrow_upward

NÁPOVEDA

AKO PODPORIŤ TVORBU ĽUDÍ

Podporenie tvorby pracuje v oboch smeroch. Vaša tvorba môže byť podporená inými, ale aj vy môžete podporiť tvorbu iných. Ale čo to presne zmamená?
Podporením môžete pomôcť iným užívateľom zviditeľniť ich tvorbu tak, že im jednoducho darujete mince. O tom, ako a kedy takto darované mince užívateľ využije, rozhoduje iba on sám.
Podporiť tvorbu užívateľov môže úplne každý. Úplne každý znamená, že to môžu byť aj ľudia, návštevníci portálu, ktorý nemajú vytvorený účet. Nevyžaduje sa to a nie je to podmienka. Ktokoľvek môže získať SMS kód a podporiť tvorbu ľubovolného a aktívneho autora. V prezentácii každého užívateľa je tlačítko Darovať mince. Po kliknutí sa zobrazí obrazovka na ktorej je zoznam SMS variant, ale je tu navyše (oproti dobíjaniu vlastného účtu) aj informácia o tom, ktorého užívateľa ste sa rozhodli podporiť (reprezentované obrázkom a menom užívateľa v ľavej časti obrazovky).
Prvý spôsob ako podporiť tvorbu iného užívateľa je teda skoro rovnaký, ako v prípade dobíjania vlastného účtu. Ak ste prihlásený na svoj účet, môžete využiť aj druhý spôsob podporenia tvorby. Tým je prevod mincí z Vášho účtu na účet iný. Stačí ak kliknete na odkaze Darovať mince prevodom z Vášho účtu, ktoré sa nachádza pod tlačítkom pre vloženie SMS kódu. V tomto prípade SMS kód nepotrebujete. Následne sa na obrazovke zobrazí posúvač pomocou ktorého určíte koľko mincí si želate týmto spôsobom presunúť z Vášho účtu. Po kliknutí na tlačítko Darovať mince bude navolený počet mincí okamžite odpočítaný z Vášho účtu a logicky pripočítaný k účtu zvoleného užívateľa. Ak si prajete ostať v anonymite a nechcete prezradiť užívateľovi, ktorého tvorbu chcete podporiť, kto mu mince daroval, zvoľte možnost Darovať mince anonymne ešte pred potvrdením.
This script took 0.034045934677124 to execute.