arrow_upward

Vitajte v kreatívnom ateliéry Slavic Aura

Môj príbeh, napísané 30. Marca 2017, aktualizované 5. Apríla 2017
491
0
2
Sme dve - matka a dcéra. Ponúkame vám svadobné party, čelenky, čepce, kvetinové vence a iné ozdoby do vlasov. Vyrábame presné kópie párt a čepcov, z rôznych etnografických oblastí Slovenska. V našej ponuke sú aj nové druhy svadobných ozdôb pre nevesty, ktoré sú inšpirované slovenským ľudovým odevom.

Môžete si tiež objednať partu a veniec podľa vlastných požiadaviek. Každý výrobok je originál, nikdy sa neopakuje.

Značka SlavicAura vychádza z umeleckého odkazu votkaného do slovenského ľudového odevu. Snažíme sa rozvíjať toto bohatstvo a tak ho udržiavať pre nasledujúce generácie.
 
Welcome to our website Slavic Aura
We are two - mother and a daughter offering you bridal clothing and hair equipment such as bohemian and flower headbands and other accessories. We are producing exact copies of traditional headbands from different ethnographic parts of Slovakia. However, we are also producing our own and modern parts of bridal hair accessories but still inspired by Slovakian folk heritage.

There is also possibility to order accessories according to your own taste and desire. Each piece of accessory is unique and it never repeats itself unless you'd request for a similar piece we could invent for you.

The main idea of our work is to keep Slovak heritage alive, maintain it, develop and modernize it and keep it for future generations.
GALÉRIA OBRÁZKOV K ČLÁNKU
Kľúčové slová
welcome pribeh uvod slavicaura folklor
Kreatívec
  AURA 3.98