arrow_upward
Oheň v srdci je od nepamäti symbolom vášne, nadšenia, spaľujúcej energie a vrúcneho citu. V živote existuje len málo situácií, v ktorých by ste si nevystačili s ohňom v srdci a s úsmevom na perách. Veríme, že naše svietniky na čajovú sviečku dokážu vo vašom domove vyčariť oboje.

Oheň v srdci poteší každého, kto nemá srdce z kameňa. Je ideálnym darčekom pre milovníka romantiky a pokojných večerov vo svetle plápolajúceho ohňa sviečok.

Oheň v srdci je handmade dekorácia, s kúpou ktorej si okrem detailného prepracovania a špičkovej kvality kupujete aj originalitu. Nikde inde nenájdete totožnú dekoráciu ako bude tá vaša.

Svietnik Oheň v srdci je vyrobený zo sadry a zdobený farbami alebo servítkovou technikou. Spodná časť je podlepená ochrannou vrstvou. Pri používaní tohto svietnika sa nemusíte obávať poškriabania nábytku.

Svietnik v tvare srdca s ornamentálnou výzdobou je ideálnou romantickou dekoráciou. Svietniky vám ponúkame v niekoľkých vzoroch. Môžete si tak vybrať to ideálne pre seba a svoj interiér.

Každý svietnik dodávame zabalený v tvarovanom polystyrénovom obale. Vďaka tomu si môžete byť istí, že vašu dekoráciu dostanete neporušenú. Je tiež ideálne pripravená na darovanie.

Svietnik Oheň v srdci má nasledujúce rozmery:
výška: 3cm,
šírka: 9cm,
dĺžka: 10cm.

Svojou veľkosťou je prispôsobený pre použitie so štandardnou čajovou sviečkou, ktorá je súčasťou balenia.
Kreatívec
  AURA 3.33

Svietnik na čajovú sviečku - Oheň v srdci - čierny/strieborný

103 hlasy
438
0
1
Užitočnosť, Svietidlo, Sádra
výška: 3cm, šírka: 9cm, dĺžka: 10cm., rok výroby 2017
Vložené: 27. Februára 2017
svietnik sviečka láska srdce romantcký romantické srdiečko
5,00 €
zakázková výroba
 

Ďalšie diela od  Zuzana-homemade

Veniec z POTPOURRI
Svietnik na čajovú sviečku - Oheň v srdci - sivý kameň
Svietnik na čajovú sviečku - Oheň v srdci - čierny/strieborný

Podobné diela od iných ľudí

Šperkovnica
Kvetináč ELETRY SR.
Mydlo,mydelnicka
detské nástenné hodiny futbalová lopta
Ruženec z aventurinových kamienkov
Levanduľová skrinka na kľúče
Náhodný výber príbuzných diel na základe použitej farebnej palety v diele Svietnik na čajovú sviečku - Oheň v srdci - čierny/strieborný.